Banesa ne Qender te Prishtines

Shitet nga: Agjencioni "OMEGA" www.omega-ks.com 03 Pri 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

118 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Qender te Prishtines, banesa gjendet mbrapa "Rings"-it, eshte ne katin e dyte me siperfaqe prej 63m2 ne dokumente. Banesa ka kete renditje: Dhome dite, kuzhine te vecante, nje dhome gjumi, banjo, dy ballkone si dhe bodrumin prej 16m2. Cmimi eshte 118.000 euro. Na kontaktoni ne nr: +377(0) 44 51 85 50 +377 (0) 45 40 12 12
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim