Banesa ne Qender

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 29 Gsh 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 57 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Qender –ne Sheshin Zahir Pajaziti me siperfaqe prej 57m2 dhe gjindet ne katin e III.Banesa eshte e renovuar komplet dhe ka qendrimin ditor me kuzhine,2 dhoma gjumi, korridorin, banjon, ballkonin me pamje kah Sheshi.Ashensori punon.Banesa eshte e mire per banim dhe zyre.Çmimi:165.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim