Banesa ne Qender

Shitet nga: MILLENNIUM 23 Nën 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Qender me siperfaqe prej 35m2 dhe gjindet ne katin e II.Banesa ka sallonin,kuzhinen me trepezari,korridorin,banjon,ballkonin.Banesa eshte e regjistruar ne kadaster!Çmimi:58500 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim