Banesa ne Qerret te Kavajes

Shitet nga: Skender 20 Mar 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Qerret i Kavajes
Sipërfaqe: 105 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë

Shiten banesa 2+1, prej 105m², 110m² dhe 147 m² në Qerret të Kavajës, vetëm 500 m larg detit. Banesat kanë çertifikatë pronësie. Çmimi i m² është 550 euro. Për kontakt: +355682222668, +355697200408, ose e-mail: didina20@hotmail.com, Ndërkaq, informatat më të hollësishme dhe fotot në facebook: hasler, Qerret, Kavajë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim