Banesa ne Rrugen "B" Royall 55m2

Shitet nga: Future Invest 05 Gsh 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Rrugen B ( Royall ) kati i 6 , 55m2 Dy dhoma , Dhom neje me kuzhin dhe Dhoma e gjumit qmimi 43.000Agjensioni Future Invest
045799979
049899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim