Banesa ne Shengjin, shume afer plazhit dhe jo la..

Shitet nga: Besimi dhe Elmazi 01 Pri 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 800 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 43 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e re dhe e mobiluar, ka nje dhome me nje kuzhine te vogel te ngjitur me te me elemente/dollapa te mjaftueshme, nje korridor goxha te madh, nje banjo qe per ket banese nje dhomeshe eshte mjaft e madhe. Poashtu ka nje ballkon i cili ka pamje nga deti, gjithashtu pamje nda deti ka edhe nga dritarja e kuzhines dhe e banjos.
Ndertesa ku ndodhet kjo banese eshte vetem 4 kateshe dhe e njejta eshte ne katin e katert dhe ka ashensor.

Kjo banese shitet e mobiluar por mund te shitet edhe pa mobilje pervec atyre qe jane te montuara dhe smund te hiqen sic jane ormanet/dollapat e korridorit e te kuzhines dhe ne ket forme do te llogaritet dhe paraqitet edhe cmimi i saj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim