Banesa ne Shengjin afer plazhit!

Shitet nga: Elmaz dhe Besim Vokshi 14 Gsh 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Plazhi ne fillim te pishave-Kune
Sipërfaqe: 43 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne ndertesen kater-kateshe ne katin e fundit dhe ka ashensor. Gjindet ne vijen e pare afer plazhit ku eshte ndertu rruga e re me asfalt dhe pallma rreth trotuareve. Ndodhet ne ndertesen e kalter-bardh ku ne katin e pare eshte restorani "Kosova e Re" Ajo eshte e mobiluar dhe shitet si e tille. Ballkoni saj ka pamje nga deti. Cmimi i fundit se bashku me mobilje eshte 25500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim