Banesa ne Shitje ne lagjen Mati 1

Shitet nga: Prishtina Real Estate 14 Mar 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mat 1
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ne Shitje ne lagjen Mati 1
Shitet banesa me siperfaqe prej 88m2 ne lagjen Mati 1,me saktesisht afer supermarketit "SUPER VIVA"
Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe ka kete renditje
Salloni me Kuzhine dhe Tryezari
Dy dhoma te gjumit
Banjo,Shpajz,Ballkon
Banesa eshte ne katin e V-te,posedon ashensor 24/h
Qmimi 750 euro per m2 (i negociushem)
Per me shum info na kontaktoni ne nr +37745232400
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim