Banesa ne Shitje

Shitet nga: Ana 19 Tet 01:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Nene Tereza hymja 40
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 75 metra katror, lokacioni eshte ne qender te Prishtines perball hotel Grand. Me pamje te shkelqyer, dhe e renovuar, ne katin e trete.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim