Banesa ne Shitje

Shitet nga: Liridon Bublica 18 Shk 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagja e Spitalit / Mati 1
Sipërfaqe: 87 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shesim banesen 87m2 e posa ndertuar ne Lagjen Mati 1 perball Shkolles fillore Pavaresia
Banesa posedon
2 Dhoma Gjumi
Sallon Dhe Kuzhine
Terrace dhe 2 banjo
Cmimi 750 EURO m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim