Banesa ne Shitje

Shitet nga: Prishtina Real Estate 28 Mar 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjen Mati1
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ne Shitje
Shitet Banesa ne lagjen Mati1 me saktesisht ne rr.Muharrem Fejza (Rruga B) Banesa ka nje hapesire prej 80m2
Banesa eshte ne katin e II-te dhe ka kete renditje
Dy dhoma te gjumit,Sallon me Kuzhine,Banjo,Shpajz,Ballkon me pamje nga Lindja
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim
Qmimi i baneses eshte 850 euro per m2
Qmimi munde te negociohet
Per me shum info na kontaktoni ne nr-+37745232400
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim