Banesa ne Shitjee..

Shitet nga: Prishtina Real Estate. 10 Mar 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Dardani Te "Bashksia Lokale"
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa Ekskluzive ne shitje ne Dardani
Shitet Banesa ne Lagjen Dardania afer "Bashkesise Lokale "
Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar
Banesa ka kete renditje
Sallon me hapesire te mjaftueshme,
Kuzhine dhe Tryezari
3 Dhoma te gjumit
2 banjo
2 Ballkona
Banesa ka pamje nga lindja
Banesa eshte ne katin e II-te,me nje hapesire prej 120m2
Qmimi 120.000 euro (i negociueshem)
Per me shum info na kontaktoni ne nr-+37745232400
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim