Banesa ne Shitjee

Shitet nga: Fidan 10 Mar 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: lagjen Mati1
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ne Shitje
Shitet Banesa ne lagjen Mati1 me saktesisht ne rr.Muharrem Fejza (Rruga B) Banesa ka nje hapesire prej 80m2
Banesa eshte ne katin e II-te dhe ka kete renditje
Dy dhoma te gjumit,Sallon me Kuzhine,Banjo,Shpajz,Ballkon me pamje nga Lindja
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim ...
Shiko më shumë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim