Banesa ne Top Hane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kosova Estate 16 Krr 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 71 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Top Hane


Banesa eshte ne katin e 5-te, me siperfaqe neto prej 71m².

Banesa ka sallon me kuzhin dhe dy dhoma gjumi.

Banesa kontraktohet direkt te Noteri dhe shitet me cmim prej 55000euro.Ne sherbimin tuaj

A.P KOSOVA ESTATE
PRISHTINE, KOSOVE
email: contact@kosova-estate.com

Mob: 049 711 555, 044 141 993
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim