Banesa ne Tophane Prishtine S 135m2 nga Aks Ag

Shitet nga: AKS AGENCY 18 Sht 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 135 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Prishtine e Lagjen Tophane ne qender te Prishtine
Banesa është ne përfundim e siper dhe ka siperfaqe prej 135 m2
Banesa është ne perfundim e siper dhe ka siperfaqe prej 135 m2dhe dodhet ne katin e 10-te
Banesa eshte shume funksionale dhe ka qmim shume te volitshem.
Mund te marrim një automjet per kompenzim ne raste se bash paraqitet nevoja.
Banes aka kete renditje: Tri dhoma gjumi, salon me kuzhine, dy banjo, shpajz, koridor dhe terase.
Per qdo rast na kontaktoni :
Nr. tel 044 360 089 ose ne 045 903 902
E-mail adrese: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim