Banesa ne Tophane

Shitet nga: Zogi 24 Nën 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Lagjen Tophane
Banesa është e gatshme për banim
Banesa ështe ndertim i ri
Posedon 2 dhoma Ndejes
1 dhomë e fjetjes
Banjo e re
Nxemje qendrore
Lifti . rryma dhe uji 24 punojne
2 ballkone te medha
Pamje nga Prishtina nje ballkon
Pamje nga lagja Dragodan nje ballkon tjeter
Banesa gjendet ne katin e 7
Lagja e banuar me parking para banese
Ne lagje mund te futesh nga 2 anë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim