Banesa ne Ulpian kati i pare 103m2

Shitet nga: Future Invest 05 Gsh 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

129 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Banesa ne Ulpiane 103m2. Banesa gjindet afer shkolles Hasan Prishtina eshte ne katin perdhese gjithashtu eshte e pershtatshme per afarizem (Zyre,Ordinance,Restaurant).
Perbehet prej:
-Sallon me kuzhine,
-3 dhoma te gjumit (njera dhome momentalisht perdoret si zyre),
-Banjo,
-Parabanjo,
-Depo.
Banesa eshte e renovuar komplet qe nga uji, rryma,kanalizimi, ngrohja qendrore,etj...muret e brendshme jane te rrenuara dhe te rindertuara me qellim te organizimit me te mire te baneses per shkak se jane dy banesa te bashkuara. Po ashtu keto banesa mund te ndahen shume lehte dhe te perdoren si dy banesa Qmimi 129.000

Agjensioni Future Invest
045799979
049899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim