Banesa ne Ulpian perball konvikteve

Shitet nga: Ulpian 24 Maj 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 28 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Ulpiana, perball konvikteve ne katin e dyte, banesa eshte e renovuar dhe mobiluar. Banesa posedon nje sallon me kuzhin, dhome fjetje, nxemje qendrore, me pamje nga lindja
Ulpian Ulpiana Ulpiane
Per info tjera tel 049188526
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim