Banesa ne Ulpiane - E renovuar

Shitet nga: Xhevat Berisha 20 Mar 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne Lagjen Ulpiana D-5, kati i III-te. Shume afer shkolles fillore Hasan Prishtina, cerdhes publike, tregut te gjelbert, konvikteve dhe spitalit. Banesa ka nxehmje qendrore, me pamje nga jug-perendimi dhe parking te mjaftueshem.

KOMPLET E RENOVUAR!!

Renditja:

- 2 Dhoma gjumi,
- Dhoma e dites
- Banjo/WC
- Terasa
- Korridori

Mund te na kontaktoni ne tel:

044/ 950 262

gberisha8@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim