Banesa ne Ulpiane afer "Fontanes"

Shitet nga: Agjencioni "Omega" www.omega-ks.com 17 Pri 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 36 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Ulpiane afer "Fontanes", banesa eshte ne katin e trete me siperfaqe prej 35.5m2 ne dokumente, banesa ka dhome dite me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo. Cmimi eshte 1100 euro/m2. Na kontaktoni ne nr:044518550 045401212 dhe 049413158
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim