Banesa ne Ulpiane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 09 Gsh 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 37 m2
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Ulpiane, kati i trete me siperfaqe pre 37 m2. Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar.
Çmimi i baneses eshte 55,500 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim