Banesa ne Ulpiane

Shitet nga: Bekim Macula 06 Maj 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bl. Deshmoret e Kombit
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
- Shes Banesën 67m2 e cila ndodhet në Lagjen Ulpiana dhe ka casje nga rruga kryesore.

- Banesa ka 67m2 NETO te shfrytëzueshme - pa e llogaritur hapsiren e ballkonit);;
- Banesa ndodhet ne Katin e 3-të;
- Banesa është me 3 njësi;
- Ka dokumentacion te rregullt (perkthimi I prones mund te behet menjeher);
Banesa perbehet nga:
- 1 dhome dite(sallon + kuzhine);
- 2 dhoma gjumi;
- 1 Banjo;
- 1 Ballkon.
- Banesa ka ngrohje qendrore (me rrymë), eshte e rregulluar extra dhe shitet komplet e mobiluar.
Banesa shitet vetem me para kesh.

Cmimi negociohet.

Info: 049 999 089
Viber: 045 531 530
-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim