Banesa ne Ulpiane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 29 Gsh 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 43 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomeshe ne Ulpiane me siperfaqe prej 43m2 me dokumentacion ndersa faktike ka 50m2 dhe gjindet ne katin e trete.Banesa ka sallonin e madh,kuzhinen,dhomen e gjumit,2 korridore,ballkonin.Çmimi:60.000 euro i diskutueshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim