Banesa ne Ulpiane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 23 Dhj 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

84 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomeshe ne Ulpiane me siperfaqe prej 60.11m2 me dokumentacion dhe gjindet ne katin e II.Banesa ka qendrimin ditor me kuzhine dhe trepezari,2 dhoma gjumi,korridorin,banjon,ballkonin e madh dhe shpajzin.Banesa ka pamje kah Lindja dhe Perendimi.Çmimi:84.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim