Banesa ne breg diellit

Shitet nga: blerim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 147 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne breg diellit afer ambulaces .ndertim I shtetit nga pronari I pare I perhershem legjitim.gjindet ne vend eskluziv ideal per banim .ndertesa eshte vetem tri kateshe ka pamje te mire .diell gjate gjithe dites .gjelbrim si dhe pamje qe ska mundesi mu ndryshu ne te ardhmen .banesa ka sallon .kuzhin.3dhoma gjumit.banjo me wc plus wc tjeter ndamas.ballkona 2 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim