Banesa ne breg te diellit banesat e bardha

Shitet nga: valdrin 17 Gsh 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: banesat e bardha bregu i diellit 2
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
shitet banesa 4 dhomshe ne breg te diellit te banesat e bardha ne katin perdhes dy banjo dy koridora dy ballkona ,shpajz,kuzhina,salloni dhe 3 dhoma gjumi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim