Banesa ne brege te diellit te ambulanta

Shitet nga: fatmir 20 Mar 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 36 m2
Komuna: Prishtinë
hitet banesa prej 36 m2 ne Bregu te Dielit te AMBUANTA,banesa eshte ne pjesen fundit n objektit (me vendin KK Prishtines 1980 vit) jane adaptue ne banesa per banim(me ka financue organizata ku punojsha a punet i ka krye ndermarja" URGENS")Ne regjintrin e katastrit asht regjistrue si banes per banim edhe banoj me familje prej 1980.Ne fotot shifet tersisht ana mrendshme dhe jashtme.Dokumntacioni i pronarit ne gjendje te rregullt .Presm oferta serioze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim