Banesa ne bregun e diellit #iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: iBRO GROUP 20 Tet 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen bregu i diellit. Banesa eshte mjafte e pershtatshme per banim dhe ka hapsire te madhe per banim. Banesa ka kete renditje:

1) Sallon
2) Kuzhine
3) Dhome te gjumit
4) Banjo
5) Ballkon

Te gjithe te interesuarit mund te na kontaktojne ne :

045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim