Banesa ne bregun e diellit

Shitet nga: Naski2424@gmail.com 31 Jan 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Sip 58m/2 + 15 m/2 terase
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen Bregu i Diellit - zona Lindje ( banesat e kuqe )
Sip 58m/2 + 15 m/2 terase
Banesa shitet me mobile dhe p mobile
60.000 pa mobile
65.000 me mobile
Mund te na kontaktoni ne VIBER

+37744149801
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim