Banesa ne emshir 76 met emshir afer ubt

Shitet nga: Ferki 26 Pri 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne emshir afer fakultetit privat Ubt banesa gjindet ne katin e 4 ka 76metr posedon sallonin kuzhinen 2 dhoma gjumi. Teras banko vc ka nje pamje shum te bukur dhe te qet Posedon liftin kontakt 044 197 205 flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim