Banesa ne kompl.Art Construction-Mat 1 te instit..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NNP 3D 06 Pri 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 71 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne kompleksin Art Construction. Banesa ka kuadrature prej 71m.katror dhe eshte ne ndertim e siper. Dokumentacionin e ka ne rregull .
Ndertimi eshte i klasit te pare .
Banesa eshte ne katin 4 dhe ka kete renditje :
1 Sallon + kuzhine
1 korridor
1 banjo
2 dhoma gjumi
1 ballkon
( ne foto banesa c10)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim