Banesa ne komplet Semitronix S=63 m

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AKS Agency 05 Pri 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Shitet
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Përshkrimi:
Shitet banesa ne komplesksin Afaristo banesor Semitronix. Kompleksi ndodhet ne rrugen Prishtine -F kosove tek semaforat Rr. Per AAB dhe INTEREX. Banesa ka një dhoma gjumi, sallon me kuzhine banjo terease te madhe me pamje impozante kah prendimi. Banesa ndodhet ne katin e trete te banimit. Objekti posedon e garazhet ne bodrumin e objektit ne percjellje 24-24 ore me kamera dhe me roje fizike. Mirmbajtja e objektit eshte permanente dhe ashensor me videokamere. Qmimi i baneses eshte shume i volitshe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim