Banesa ne lagen e muhagjereve ngjitur me INTEREM..

Shitet nga: C21 23 Shk 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 118 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa afer interemineksit afer fellinit, banesa ka 118m dhe perbehet nga tri dhoma gjumi sallon me kuzhine dy ballkona, banjo, me nje pamje shum te mire.

045666903
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim