Banesa ne lagje te ndryshme te Prishtines.

Shitet nga: Kompania "Lina 2" 25 Maj 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten banesa ne Kalabri, ne katin e II, dhe V, objektet perfundohen deri ne muajin korrik 2015.
Te Mati 1 (banesa ka dy dhoma gjumi, banjo, depo, e cila eshte e gatshme deri ne fund te muajit dhjetor).
Lesna -Kalabri kemi banesa te gatshme me (110 metra katror qe posedon dy dhoma gjumi dhe salloni i ndejes), (145 metra katror posedon 3 dhoma gjumi, salloni i ndejes dhe terasa), gjithashtu edhe nje double banes me 4 dhoma gjumi.
Banesa ne dispozicion kemi gjithashtu edhe ne Pejton, dhe ne lagje te spitalit tek Rinia, tek bregu i diellit edhe ne disa lagje te tjera, per me shume informata te hollesishme na kontaktoni ne nr 044/651211
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim