Banesa ne lagje te spitalit

Shitet nga: Agjencioni Lindi 22 Mar 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagje te spitalit me posht se banesa e avni gjakoves banesa esht ne bllok duke u ndertuar banesa perfundon mas nja tre muaje Banesa ka 78m2

a.-sallon
b.-kuzhine
c.-2dhoma gjumi
d.-banjo
e.-koridor
f.-teras


Ofertat tona mund t'i shihni edhe ne zyren tone dhe ne facebook: Agjencioni Lindi

Telefon:
045606661
Email:agjencioni@hotmail.com
Viber : +386 45606661
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim