Banesa ne lagjen "Ulpiana"

Shitet nga: Agjencioni "OMEGA" www.omega-ks.com 11 Shk 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen "Ulpiana" ,banesa eshte ne katin e katert me siperfaqe prej 57.46m2 ,ka sallon me kuzhine ,dy dhoma te gjumit , banjo ,ballkon. Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar me mobile te reja dhe luksoze. Cmimi eshte 1400 per m2 euro i negociueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim