Banesa ne lagjen Dardania Prishtine

Shitet nga: ylli 15 Nën 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: RRuga 28 nentori te posta madhe SU1/3
Sipërfaqe: 60.54 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne katin e 6, ka Qendrimin ditor me 1-dhom te fjetjes banjo kuzhin tryezari dhe ballkon. Ne Etazh(kat) gjindet bodrumi i perbashket(shpajzi). Vjen me Kuzhin komplet dhe Banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim