Banesa ne lagjen Dardania rruga 28 Nentori

Shitet nga: Ylli 11 Mar 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

74 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet në lagjën Dardania në Prishtinë te Posta e re, është në katin e 6.
ka
Qëndrimin ditor(sallonin)
një dhom gjumi
kuzhin dhe tryezari
banjo
koridor dhe ballkon.

Hapjet i ka në anën perëndimore ku ndriqim kan Salloni,Kuzhina me tryezari dhe dhoma e fjetjes.Në Etazhitet(kat) gjendet edhe shupa e perbashket. lifti punon dhe posht banesave nga ana perëndimore gjendet parkingu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim