Banesa ne lagjen Dardania

Shitet nga: Zgjidhja 27 Qer 02:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 82 m2 në Lagjen Dardania.
Banesa gjindet në katin e peste ,e mobiluar mirë dhe ndodhet në një ambient të qetë.

Banesa posedon:

1 Dhomë të ditës
2 Dhomë gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 WC
1 Ballkon


Çmimi 85000 €

RealEstate-Patundshmëri Zgjidhja
045/558-533
049/313-444
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim