Banesa ne lagjen Emshir afer st. autobuave

Shitet nga: C21 08 Gsh 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Filloi shitja e banesave ne lagjen Emrish afer stacionit te autobuseve, nje nder lokacionet me te mira ne prishtine dhe me kuadrature te ndryshme duke filluar nga 60m2 deri ne super banesa prej 110m2 me tri dhoma gjumi.

044803003

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim