Banesa ne lagjen Mati 1#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ndertim i ri dhe gjendet ne katin e I-re.Ka siperfaqe 50m katrore.Cmimi eshte i volitshem.Banesa ka kete renditje:

1) Sallon-Kuzhine
2) Dhome gjumi
3) Banjo

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat:
045/609-373
044/857-564
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim