Banesa ne lagjen Pejton Prishtine

Shitet nga: Banesa pejton 14 Gsh 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa ka kete renditie 2 dhoma koridor kuzhine ballkon banjo bodrum prej 20m2 dhe dokumentacio te rregullt pronar shqipetar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim