Banesa ne lagjen Ulpiana "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M1 Agjencion 04 Gsh 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Ulpiana, afer Fakultetit të biznesit, te Cafiteria Momento, Kati i III, 44 m2 banesa posedon
1 dhom te dites me kuzhin,
1 dhomë te fjetjes,
1koridor,
1banjo dhe
1 ballkon
e renovuar dhe e mobiluar komplet .

Agjencioni M1
tel. 045 999 986, 044 445 803, 049 643 293
e-mail: m1.agjencion@gmail.com
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13 afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim