Banesa ne lagjen Ulpiana Ne Prishtine

Shitet nga: Granit 14 Pri 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Lagjen Ulpiana ne Prishtine afer shkolles Hasan Prishtina.


Banesa ka kete Renditje .


Sallon me kuzhine
Dy Dhoma Gjumi
Koridor
Wc\ Banjo
Dhe Balkonin

Banesa eshte ne gjendje shume te mire, per familje ose per leshim me qera , Pozita ne te cilen gjendet banesa eshte PERFEKTE .Banesa eshte ndertim I vjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim