Banesa ne lagjen e spitalit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Sallon Ondulimi Drita 20 Shk 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

86 350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen e spitalit ose ndrrohet me lokal. Banesa ka 100 m2 dhe ka kete renditje:
1. Sallon me kuzhin
2. dy dhoma gjumi
3. Koridor
4. Banjo
5. Wece
6. Dy terasa te mdhaja

Ka lift parking nentoksor ose garazhd uje dhe rrym 24 ore
Banesa gjndet ne lagjen e spitalit 200 m larg rrethit te viva fresh ne anen e djatht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim