Banesa ne lagjen e spitalit 570e m2

Shitet nga: besim 06 Jan 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

570 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagje e spitalit
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen e spitalit afer shkolles "Pavarsia" , ka afer qerdhen dhe ambullancen , gjendet ne katin 7 ka 1 kat permbi , ka liftin i cili punon me kartel , ka 2 dhoma gjumi , sallon&kuzhin , banjo dhe ballkon . Per me shum info 044155776. Besim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim