Banesa ne lagjen e spitalit 580e

Shitet nga: Besim 18 Sht 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

580 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja e spitalit
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet eshte ndertim i ri , gjendet afer shkolles pavarisa , ka afer qerdhen , eshte ne katin e parafundit , 7 , ka lift i cili punon me kartel , ka 2 dhoma gjumi , sallon&kuzhin , banjo dhe ballkon . Qmimi eshte 580euro per m2 , i diskutueshem ,pranoj edhe kompensim vetur me vler deri 15-2o mije euro , Per me shum info 044 155 776
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim