Banesa ne lagjen e spitalit

Shitet nga: xhemajl 20 Shk 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 90 m katrore
Gjnidet ne katine pestë ( Të fundit )
Banesa ka : Sallonin me kuzhine, dy dhoma te fjetjes , banjon,dy ballkona dhe koridorin
Banesa ka 24 ore ujë dhe liftin e ka gjithmone ne gjendje te rregullt
Pronari i pare i baneses jam une dhe
Shitet vetem me para te gatshme
Banesa gjindet te lagja e spitalit afër banesave të chelsea point
Banesa tani ka te ndertuar edhe nji kamin te bukur i cili punon pefekt dhe i cili e ngroh gjithe hapsiren e baneses
Banesa shitet me elementet e kuzhines dhe paradhomes, te gjitha te tjerat jane opcionale

Pë info më shume: 049/876 666
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim