Banesa ne lagjen mati 1

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Aset 04 Gsh 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Mati 1 perball banesave te bardha Kompleksi Rrezja Banesa eshte ndertim i ri dhe ndodhet ne katin e 2-te

Banesa ka siperfaqe prej 110m2 dhe ka kete renditje

- Qendrimi ditor(salloni)
- 3 dhoma gjumi
- Kuzhine
- 2 Banjo
- Ballkon

Agjencioni i Patundshmerise Aset

Kontakti:
045441933,
049 301370,
044148645

Mund te kontaktoni edhe permes viberit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim