Banesa ne lagjen ulpiana

Shitet nga: Sami Berisha 07 Shk 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagja Ulpiana
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen ulpian A4 (mbrapa zyreve te AAK), kati IV

Banesa koplet e renovuar me nxemje qendrore, rezervar uji, fasade termo izoluse, dyer dhe dritare te reja.

Banesa ka dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin tryezari, banjo dhe ballkon ( banesa shitet e mobiluar).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim